pixel

Restauracja – Pogoria. Nie ma drugiego takiego miejsca

Chcesz zjeść smaczny, zdrowy i świeży posiłek? A może szukasz miejsca idealnego na spotkanie z rodziną, znajomymi, współpracownikami w okolicach dzielnicy Pogoria? Restauracja Domolo z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Dlaczego warto do nas przyjść?

Pierwsze, w naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie. Od aromatycznych zup będących kompozycją świeżych warzyw, po wyśmienite dania główne, soczyste burgery, apetyczne przekąski, pizzę, aż po rozkoszne desery. Na słodko, na słono, na ostro czy kwaśno? Powiedz nam, co lubisz najbardziej, a przygotujemy to dla Ciebie z pasją i sercem.

Po drugie, wnętrza Domolo stworzone są, aby cieszyć zmysły i tworzyć wyjątkową atmosferę, idealną na romantyczną kolację, rodzinny obiad czy spotkanie ze znajomymi. Latem możesz cieszyć się gorącym słońcem, którego promienie wpadają do sali przez ogromne okna. Zimą zaś, ogrzejesz się przy akompaniamencie strzelającego w kominku drewna.

Po trzecie, znajdujemy się w sercu miasta, co sprawia, że jesteśmy łatwo dostępni dla każdego, kto pragnie delektować się wyjątkowymi smakami w okolicach Pogorii. Restauracja Domolo zaprasza małych i dużych miłośników pizzy z piecai tradycyjnych polskich potraw.

Niezależnie od pogody, przyjdź do nas i przekonaj się, czy Twoje podniebienie jest gotowe na ekspozycję smaków z całego świata.