pixel

Pizza – Dąbrowa Górnicza. Smaczne dania niczym z Włoch

Chyba nie ma na świecie sławniejszego włoskiego dania niż pizza. Dąbrowa Górnicza, a dokładniej restauracja Domolo – tu zjesz jedną z najlepszych pizzy w Polsce. Co decyduje o jej wyjątkowości?

Tradycyjne, miękkie ciasto, sos pomidorowy stworzony w dojrzewających w pełnym słońcu warzyw, ser o wyrazistym smaku i bogactwo składników to nie wszystko. Dbamy o to, aby każdy kęs pizzy w Dąbrowie Górniczej smakował, jakby był jedzony w sercu Toskanii. Ta eksplozja smaków zachwyciła już niejedno podniebienie. Chrupiące brzegi ociekające stopionym, gorącym serem, doskonała kompozycja warzyw i mięsa – czegóż chcieć więcej? Przyjdź do Domolo i przekonaj się sam.

W naszym menu znajdziesz zarówno pizzę wegetariańską, jak i tę dla miłośników wędlin. Łagodna czy na ostro? Ty decydujesz.

W Domolo czeka na Ciebie najlepsza, 33-centymetrowa pizza w Dąbrowie Górniczej. Staramy się wychodzić poza schematy, dlatego dajemy naszym klientom ogromny wybór składników, zarówno tych mięsnych, jak i warzywnych. Pizzę wzbogacamy także suszonymi ziołami, które podkreślają smak każdego trójkąta.

Zapraszamy codziennie od 11 do 21. Od pn – sob. 12-22 a w niedzielę 12-21.