pixel

Dąbrowa Górnicza

Organizujesz urodziny-niespodziankę dla kogoś bliskiego? A może szukasz miejsca na firmowy event? Świetnie się składa. Organizujemy także imprezy okolicznościowe. Dąbrowa Górnicza nie jest jedynym miastem, w którym mamy swoich klientów. Z usług Domolo korzystają również osoby prywatne i przedsiębiorcy z Sosnowca i Pogorii. Dlaczego powinieneś dołączyć do tego grona?

Planowanie wyjątkowych wydarzeń to zawsze świetna okazja do stworzenia niezapomnianych chwil. Nasze wnętrza z pewnością sprawią, że poczujecie się bezpiecznie i komfortowo. Przygotujemy spersonalizowane menu wedle Twojego życzenia. Przygotujemy tradycyjne dania lub burgery dla każdego. Chcemy, aby Wasza impreza okolicznościowa w Dąbrowie Górniczej, niezależnie od okazji, była pełna pozytywnych emocji i niezapomniana.

Ponadto nasza wykwalifikowana obsługa zadba o to, aby każda potrawa dotarła na stół świeża i apetyczna. Zatrudniamy kucharzy z mistrzowskim wyczuciem smaku, dzięki czemu dania trafiają w różnorodne gusta. W menu znajdziesz potrawy na ostro, łagodne, na słodko, zimne i ciepłe – każde z nich idealne na imprezę okolicznościową.

Jeśli zatem szukasz lokalu, do którego łatwo dojedziesz, smacznie zjesz i nacieszysz się wspólnym czasem z bliskimi, zapraszamy do Domolo.