pixel

Jedzenie – Dąbrowa Górnicza. Dania główne, sałatki, desery

Trafiamy do naszych klientów przez żołądek do serca. Nasza klimatyczna restauracja znajduje się w mieście Dąbrowa Górnicza. Jedzenie, które serwujemy jest nie tylko smaczne, ale także przygotowywane z pasją i zaangażowaniem. Zatrudniamy kucharzy, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Makaron w wybranej odsłonie, soczysty stek, sałatka, puszysty deser czy chrupiąca pizza? Powiedz, na co masz dziś ochotę, a przygotujemy to dla Ciebie. Nasze menu to bogactwo dań z różnych części świata.

Korzystamy z lokalnych składników oraz produktów sprowadzanych od renomowanych dostawców. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że jedzenie w Dąbrowie Górniczej jest zdrowe i pełne wartości odżywczych. W swoją pracę wkładamy całe serce, dzięki czemu możecie poczuć się u nas wyjątkowo i smacznie zjeść. Przygotowujemy zarówno tradycyjne dania, jak i korzystamy z innowacji w kuchni.

Domolo to nie tylko przepyszne jedzenie w okolicach Pogorii. Restaurację tę tworzą ludzie z pasją i zaangażowaniem, którzy robią wszystko, aby umilić czas swoim gościom. Nawet pomimo pełnej sali staramy się, aby potrawy były dostarczane na stół jak najszybciej, nie tracąc przy tym na jakości. Unikamy długich kolejek, bo głodny klient to niecierpliwy klient. Jeśli zatem znajdujesz się w okolicach, koniecznie spróbuj najlepszego jedzenia w Dąbrowie Górniczej.