pixel

Pizza – Sosnowiec. Kompozycja smaków rodem z Włoch

Chcesz wybrać się ze znajomymi do restauracji, ale nie wiesz, gdzie można zjeść smacznie i zdrowo w okolicach miasta Sosnowiec? Pizza w Domolo to wybór idealny. Nasze wyjątkowe kompozycje smaków zabiorą was w podróż kulinarną prosto do serca Italii.

Zamawiając naszą pizzę, doświadczysz prawdziwej włoskiej pasji w każdym kęsie. Ciasto wypiekane na miejscu i starannie dobrana mieszanka składników gwarantują wyjątkowy smak i aromat. Świeże warzywa i wysokiej jakości mięso od lokalnych dostawców sprawią, że każde zamówione w Domolo danie będzie prawdziwą ucztą dla podniebienia.

Domolo to nie tylko miejsce dla miłośników pizzy z Sosnowca czy Pogorii. Przyjazna atmosfera sprawia, że jest to lokal idealny na spotkania z przyjaciółmi czy rodziną. Z przyjemnością zorganizujemy dla Ciebie imprezę okolicznościową, niezależnie od powodu świętowania. Zadzwoń i zapytaj o wolne terminy. Zaplanujemy przebieg przyjęcia, opracujemy menu, udekorujemy salę i zadbamy o profesjonalną obsługę zaproszonych gości.

Jak dobrze zjeść – to tylko w Domolo. Jak miło spędzić czas – to tylko w Dąbrowie Górniczej. Przyjedź i przekonaj się na własne oczy… i podniebienie.