pixel

Burger – Sosnowiec. Jedzenie smaczne prawie jak u mamy

Mięsny czy wege? Łagodny czy na ostro? Jaki dla Ciebie dziś przyrządzić burger? Sosnowiec, Pogoria, Dąbrowa Górnicza – nieważne skąd jesteś, na pewno ucieszymy się, jeśli wpadniesz właśnie do nas.

Zachęcamy do rozkoszowania się naszymi wyjątkowymi burgerami zarówno w przytulnym wnętrzu restauracji, jak i w zaciszu domu. Soczysta wołowina, chrupiąca sałata, pomidory, ser cheddar i nasz wyjątkowy sos – oprzesz się takiemu połączeniu? Mamy do zarówno dania wegetariańskie, jak i mięsne, zdrowe przysmaki.

Korzystamy tylko z najświeższych składników, by każdy kęs był wyjątkowy i dostarczał witaminy i energię na cały dzień. Nasze burgery to niezwykłe połączenie mięsa, sosu i warzyw, które zaskoczy kubki smakowe każdego. Dbamy także o to, aby dania nie tylko smakowały i pachniały niesamowicie, ale także o ich wygląd. Już na sam widok chrupiącej bułki otulającej soczysty kotlet można zgłodnieć.

Podbijamy serca smakoszy z Dąbrowy Górniczej, Pogorii i Sosnowca. Klienci, którzy już nas dobrze znają wiedzą, że w Domolo można nacieszyć podniebienie smakiem sowitego kawałka burgera, nos jego aromatem, a oko palącym się w kominku, strzelającym drewnem. Gdzie będzie Ci lepiej niż u nas? Tworzymy jedyne takie miejsce w okolicach Sosnowca.