pixel

Restauracja Będzin. Wykwintne dania, niezapomniany klimat

Zapraszamy do naszego lokalu pełnego smaków, gdzie pasja kulinarna spotyka się z niepowtarzalnym klimatem. Zapewniamy niezapomniane doznania w eleganckiej atmosferze. Jesteśmy zlokalizowani niedaleko miast, takich jak Sosnowiec czy Będzin. Restauracja Domolo znajduje się praktycznie w samym sercu Dąbrowy Górniczej, dlatego łatwo do nas trafić.

Nasi doświadczeni kucharze przygotowują wykwintne dania, inspirując się sezonowymi składnikami oraz tradycyjnymi recepturami z nutą nowoczesności. Każda potrawa znajdująca się w menu to kompozycja smaków, która zachwyca zmysły i pozostaje w pamięci na długo. Jeśli zatem chcesz zamówić jedzenie w Dąbrowie Górniczej, to tylko w Domolo.

Czy to romantyczna kolacja we dwoje, wyjątkowe spotkanie rodzinne czy też biznesowe, nasza restauracja jest idealnym miejscem na każdą okazję. Serwujemy dania na zimno i na gorąco. Latem możesz odetchnąć od upału, racząc się smacznym chłodnikiem. Zimą natomiast rozgrzejemy Cię gorącą zupą przy klimatycznym kominku.

Niezależnie od tego czy dojeżdżasz z Pogorii czy Będzina, restauracja Domolo należycie Cię ugości. Warto pokonać kilkanaście kilometrów, aby wznieść się z nami na wyżyny smaku i aromatu. Przyjedź sam lub z kimś bliskim. Miejsca nie zabraknie dla nikogo.