WYDARZENIA

U nas dużo się dzieje! Śledź nasze wydarzenia na bieżąco.

Procedury bezpieczeństwa

Z nami jesteś bezpieczny

✌️ W tych szczególnych czasach mamy szereg specjalnych procedur bezpieczeństwa sanitarnego, które zapewniają nam ochronę przed koronapotworem. Dbamy o zdrowie naszych pracowników i klientów.

✌️ Mamy oddzielne procedury: ogólne, dla kuchni oraz na okoliczność kontaktu z klientem przy wydawaniu jedzenia czy przy dowozach. W trakcie dowozów jedzenie przekazujemy tylko przed budynkiem, dezynfekujemy terminal płatniczy po każdym użyciu, w trakcie odbioru własnego utrzymujemy dystans 1,5 m, oraz każdorazowo dezynfekujemy wszystkie powierzchnie, z którymi nasz Gość miał kontakt.

DOMOLOWY Obiad Tygodniowy

Od poniedziałku do piątku

Ruszamy z Domolowymi Obiadami Tygodniowymi (drugie danie 25 zł + zupa 3 zł). 789 125 145 –  ZADZWOŃ i ZAMÓW lub skorzystaj z bezpiecznej metody płatności online – zamawiając jedzenie poprzez zakładkę NA WYNOS#RazemDomolo

DLA NOCNYCH MARKÓW

06
Jun 2020
Saturday

🌿 Teraz w Domolo noce są dłuższe i coraz więcej dnia! W każdy piątek i sobotę jesteśmy dla Was otwarci do 23.30!

🌿 To oczywiście z okazji najdłuższego dnia w roku, który już 20 czerwca! Przypomnijmy, że od wieków tego dnia młode dziewczęta i chłopcy spotykają się, żeby wspólnie poszukać kwiatu paproci na mokradłach (tak było, nie ściemniamy )

🌿 „O świcie powracali do wciąż płonących ognisk, by przepasawszy się bylicą, trzymając się za dłonie, przeskoczyć przez płomienie. Skok ów kończył obrządek przechodzenia przez wodę i ogień, i w tym jednym dniu w roku swojego czasu stanowił podobnie rytuał zawarcia małżeństwa” – tłumaczy Wikipedia.

🌿 Ostatecznie jednak nie musicie wychodzić z naszego ogrodu, a paprocie znajdziecie na miejscu. Zapraszamy!

Drink pod palmą Bogusią

Długie noce w DOMOLO

☀️ Gorąco Wam? Przypominamy, że w DOMOLO możecie wypić drinka pod palmą Bogusią lub chillować w naszym ogrodzie – w piątki i soboty aż do 23.30!

Nowe pizza-pudełka w Domolo

15
Jun 2020
Monday

🍕Już są! Tak wyglądają nowe pizza-pudełka w DOMOLO
🍕Znajdziecie na nich swoje teksty, które zaproponowaliście w naszym konkursie 💪
🍕A co tydzień PizzaWtorek, czyli trzecia pizza gratis❤️

Włoskie smaki w DOMOLO

18
Jun 2020
Thursday

🇮🇹 Samoloty już w ruchu, więc można już latać na wakacje, ale nie trzeba lecieć do Włoch, żeby zjeść najlepsze 👉Gnocchi z pesto i szynką długodojrzewającą! Ciao Domolo!

DOMOLOWE krewetki

23
Jun 2020
Tuesday

🌊A lubicie krewetki?! W Domolo podajemy je w sosie maślanym i z grzankami.

Wakacje w DOMOLO

26
Jun 2020
Friday

☀️ Wakacje w Domolo: czas, start! Jasne, mogą być burze, ale po dniach szarugi i ulew na niebie ukazało się Słońce.
☀️ A to oznacza, że nasza polana (zwana także zieloną plażą) może być idealnym miejscem na relaks po pracy albo weekendowy wywczas.
☀️ Przypominamy, że w piątki i soboty czekamy na Was aż do godz. 23.30!

DOMOLOWE wybory

28
Jun 2020
Sunday

🍔 Burger BBQ? 🍕Pizza Pera z gruszką? 🥗 Sałatka z kozim serem? A może 🐔 filet z kurczaka w towarzystwie sałatki z ziemniaków i zielonych warzyw z serkiem śmietankowym?

👉 Jak widać, wybory w DOMOLO nie są łatwe, a kandydatów mamy od lewicy do prawicy. Najważniejsze, żeby w ogóle zagłosować💪.

💪 Wybierając obiad w DOMOLO, głosujesz na zrobienie sobie dobrego dnia!

GaszynChallenge

29
Jun 2020
Monday

💪 Zostaliśmy nominowani przez Pogoria Morsuje do #GaszynChallenge i cóż… trzeba będzie odpowiedzieć!
💪 A przy okazji zachęcamy Was kochani do wspierania: https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge.

 

Pogoria Morsuje #GaszynChallenge

#gaszynchallengeDziękujemy Morsy Tarnowskie Góry – Chechło za rzucenie rękawicy – podjęliśmy ją i zadanie wykonaliśmy :DPogoda ekstremalna, słońce i lampa na plaży, woda zdecydowanie za ciepła – ale wypompowaliśmy 10 pompek / przysiadów <3Do pompowania nominujemy:- Muszyńskie Morsy,- Sekcja Morsów PTSE Sosnowiec,- Morsy Katowice Arktyka,- ekipę restauracji Domolo.Zachęcamy wszystkich do wspierania malutkiej Sandry w jej walce o zdrowie i wpłaty przez https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge. Więcej o Sandrze na https://www.siepomaga.pl/sandra). Samo zadanie jest bardzo proste: osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek 😀 Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie… wpłacają minimum 10 zł na konto Sandry. Osoby (grupy) nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować minimum 3 osoby (grupy).Jeśli wpłacasz po naszej zachęcie, to jako wpłacający dopisz do imienia #PogoriaMorsuje na SiePomaga 🙂 Pokażmy siłę morsów!#PogoriaMorsuje #PogoriaMorsujeCharytatywnie #MorsPomaga #DGdlaAktywnychMuzyka:Modern Jazz Samba by Kevin MacLeodLink: https://incompetech.filmmusic.io/song/4063-modern-jazz-sambaLicense: http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/

Publiée par Pogoria Morsuje sur Dimanche 28 juin 2020

 

 

Śniadanie na trawie

W WEEKENDY

🌿 Śpicie jeszcze? W wakacyjne weekendy zapraszamy Was na Śniadanie na trawie!, czyli nie rób tego sam. Czekamy na Was od godz. 10.

W naszym menu śniadaniowym znajdziecie:

👉 Pudding chia z owocami
👉 Angielskie śniadanie, kiełbaski, jajko sadzone, fasolka w pomidorach
👉 Bajgiel z łososiem gravlax, rucola, pomidor, serek śmietankowy
👉 Smakowita jajecznica, grillowany boczek, pomidor, pieczywo, masło
👉 …i oczywiście dużo, dużo kawy!

GaszynChallenge

04
Jul 2020
Saturday
Domolo pompuje na trawie! Dziękujemy Pogoria Morsuje za nominację, a my namawiamy do pompowania:
Jako drużyna Sandry wspieramy maleństwo w walce o zdrowie! Zachęcamy do wpłat przez https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge. A więcej o Sandrze przeczytacie tu: https://www.siepomaga.pl/sandra.#gaszynchallenge

Pompujemy! #gaszynchallenge

Domolo pompuje na trawie! Dziękujemy Pogoria Morsuje za nominację, a my namawiamy do pompowania:💪 Fabryka Pełna Życia💪 Zagłębiowska Izba Gospodarcza💪 Wiśniewski Apartamenty💪 Świat MAG – Najlepszy cień w domu i na tarasieJako drużyna Sandry wspieramy maleństwo w walce o zdrowie! Zachęcamy do wpłat przez https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge. A więcej o Sandrze przeczytacie tu: https://www.siepomaga.pl/sandra. Przypominamy, że nominowani muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli tak się stają, wpłacają minimum 5 zł. Jeśli nie, to 10!#gaszynchallenge

Publiée par Domolo sur Samedi 4 juillet 2020

 

 

Letnie PizzaWtorki!

W każdy wtorek w DOMOLO
12:00-22:00

🌿 Lubicie tę letnią lekkość bytu? Jeszcze jak! Z tej okazji jak co wtorek zapraszamy Was na Letnie PizzaWtorki w Domolo! Trzecia wjeżdża za free!
🌿 Reguły są bardzo proste. Zamawiasz dwie pizze, a trzecią dostajesz od szefa kuchni zupełnie za free.
🌿 Latem polecamy zwłaszcza superlekką Perę z gruszką lub nasze odkrycie to Con Carne, czyli szarpana wieprzowina, mozzarella, ogórek, cebula i to wszystko w sosie miodowo-musztardowym!
🌿 Promocja obowiązuje tylko w lokalu.